10 жовт. 2022

Всеукраїнський флешмоб

Всеукраїнський флешмоб #спільно_дбай Руханка "Як подбати про власне психологічне здоров'я"
2 жовт. 2022

День Учителя

Нехай кожен успіх будь-якого з учнів буде гордістю для Вашого серця, нехай кожен урок, даний Вами, дарує дітям не тільки знання і вміння міркувати, але і віру в хороше, надію на краще, різнокольорові мрії та силу прагнення до них. Залишайтеся мудрими і добрими, тямовитими і обізнаними, цікавими і чудовими учителями, на життєвій дорозі якого горять вогні удачі, щастя і любові.
16 вер. 2022

Міжнародний проєкт "Освіта в умовах надзвичайних ситуацій"

Завдяки міжнародному проєкту "Освіта в умовах надзвичайних ситуацій" за підтримки Гуманітарного Фонду України (UNF) від Управління ООН з координації гуманітарних питань (ООН ОСНА), британської організації STREETCHILD, БО БФ «За майбутнє України» та ініціативи виконавчого комітету Могилівської сільської ради Могилівський ліцей ім. І.М. Шишканя отримав 16 вересня допомогу в облаштуванні дитячого простору сучасною комп'ютерною технікою, яскравими меблями та дидактичними матеріалами.
1 вер. 2022

1 Вересня!

Вітає всіх із святом першого дзвоника – Днем знань!
1 вер. 2022

Дистанційне навчання

На уроках вчителі та учні користуються освітньою платформою GOOGLE клас та інтернет застосунком ZOOM.
31 серп. 2022

Правила поведінти учнів під час онлайн-уроку!

Належна поведінка - це запорука ефективного навчання та збереження життя і здоров'я.
22 лип. 2022

ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВ ПРО ЗДОБУТТЯ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У Могилівському ліцеї ім. І М. Шишканя

У Могилівському ліцеї ім. І М. Шишканя відбулася важлива подія для 26-ти учнів 9 класу - отримання свідоцтв про здобуття базової середньої освіти. П'ять випускників: Здор Наталія, Подушка Аліна, Погорілий Назар, Яценко Вікторія та Бабич Єва закінчили основну школу на відмінно та одержали свідоцтва з відзнакою.
4 лип. 2022

Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2021-2022 н.р.

4 липня 2022 року отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти 11 випускників Могилівського ліцею ім. І. М. Шишканя, у тому числі і двоє медалістів. Артеменко Олексій нагороджений золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні", Біла Катерина отримала срібну медаль "За досягнення у навчанні".
28 черв. 2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ НАСЕЛЕННЮ

Безпека під час ведення військових дій
28 черв. 2022