30 бер. 2023

Відбулося заключне засідання атестаційної комісії І рівня

Атестацію проходили 7 педагогічних працівників. З них четверо атестувалися на підтвердження вищої кваліфікаційної категорії
24 бер. 2023

Правила поведінки дітей під час весняних канікул

Безпека під час весняних канікул З початком весняних канікул у школярів з'являється багато вільного часу. Але, щоб весняні канікули пройшли весело та незабутньо, необхідно зробити їх безпечними. З метою попередження нещасних випадків, травматизму нагадуємо основні правила безпечної поведінки під час весняних канікул.
20 бер. 2023

Урок з мінної безпеки

Онлайн-урок, розроблений ДСНС України та Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine. Відео триває лише 15 хвилин, насичене цікавими завданнями та мультфільмами!
9 бер. 2023

209-та річниця від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

До річниці від Дня народження Тараса Шевченка, з метою виховання любові та пошани до творчої спадщини Кобзаря, сприяння формуванню патріотично налаштованої особистості та розвитку творчих здібностей учнівської молоді, в Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя були проведені онлайн-заходи під гаслом " СЛАВСЯ, ТАРАСЕ ВЕЛИКИЙ!".
9 бер. 2023

Вибір підручників для 1 класу

24.02.2023 року педагогічною радою Могилівського ліцею ім. І.М. Шишканя Могилівської сільської ради Дніпропетровської області було здійснено вибір підручників та посібників для 1 класу на 2023-2024 навчальний рік.
8 бер. 2023

Міжнародний жіночий День – 8 Березня!

Учні 11 класу, від усього серця, щиро вітаємо всіх чарівних представниць прекрасної половини людства з Міжнародним жіночим Днем - 8 березня! Бажаємо Вам міцного здоров’я, жіночого щастя, безхмарного неба, сонця в душі, натхнення, кохання й краси. Хай Ваші серця будуть зігріті теплом і повагою рідних та близьких, а жіноча чарівність ніколи не покидає Вас. Нехай початок весни принесе довгоочікувану Перемогу й Мир у наші домівки!
1 бер. 2023

Всеукраїнський творчий марафон " РІК НЕЗЛАМНОСТІ"

Учениця 7 класу Могилівського ліцею ім. І.М. Шишканя Романюк Дар'я нагороджена дипломом за участь у Всеукраїнському творчому марафоні " РІК НЕЗЛАМНОСТІ". Робота учениці під назвою " Україна переможе! " стала вагомим внеском у розвиток сучасного мистецтва в Україні та прийме участь у створенні найбільшого електронного колажу.
23 лют. 2023

"УКРАЇНА - ВІЙНА В ЄВРОПІ"

Кандидатом історичних наук, співробітником Українського інституту національної пам'яті Лесею Бондарук була проведена онлайн-лекція для учнів 10 класу на тему "УКРАЇНА - ВІЙНА В ЄВРОПІ"
21 лют. 2023

Міжнародний День рідної мови!

Мова - це історія народу, його світогляд. Без своєї мови та самобутньої культури немає народу. Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові. Саме ми, заради прийдешніх поколінь, повинні зберігати і шанувати мову, як це робили наші славні предки. Тож, як писав М. Рильський: "Як парость виноградної лози, плекайте мову…”.
20 лют. 2023

Героїв Небесної Сотні

«Герої не вмирають» - перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні.