Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 2021-2022 н.р.

4 лип. 2022
4 липня 2022 року отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти 11 випускників Могилівського ліцею ім. І. М. Шишканя, у тому числі і двоє медалістів. Артеменко Олексій нагороджений золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні", Біла Катерина отримала срібну медаль "За досягнення у навчанні".

4 липня 2022 року отримали свідоцтва про здобуття повної загальної  середньої освіти 11 випускників Могилівського ліцею ім. І. М. Шишканя, у тому числі і двоє медалістів.

Артеменко Олексій  нагороджений золотою медаллю "За високі досягнення у навчанні", Біла Катерина отримала срібну медаль "За досягнення у навчанні". Привітати випускників прийшов голова Могилівської громади Валерій Володимирович Дружко. Наша школа вдячна  Валерію Володимировичу за постійну підтримку та турботу про освіту дітей Могилівської громади. Також випускникам передала  привітання Людмила Костенко, помічник  депутата  обласної ради Мухтарова Гошгара Аладдін- огли,   який традиційно приділяє увагу розвитку учнів та піклується, про те, щоб молоде покоління реалізувало свій інтелектуальний та творчий потенціал.                                      Дорогі випускники! Бажаємо вам здійснення мрій та щасливої долі у мирній, квітучій, вільній Україні!