Могилівський ліцей ім. І.М.Шишканя

Могилівської сільської ради

Дніпропетровської області

Головна мета школи  -

створення оптимальних умов для розвитку  стресостійкої творчої здорової

компетентної особистості, громадянина України,

носія національних цінностей і загальнолюдських надбань

Адреса школи: с. Могилів, вул. Костичева 1-А;

Телефони: +38(05690) 2-41-16

Сайт:   http://mogiliv.klasna.com

21 лют. 2024
День рідної мови
21 лютого - Міжнародний День рідної мови. У Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя до цієї дати пройшла урочиста лінійка, в якій узяли участь учні 5-11 класів. Також окремо відбулося свято для учнів початкової ланки. Діти виявили таланти декламаторів, співаків, дослідників, ознайомилися з багатством рідної мови.
20 лют. 2024
НЕБЕСНА СОТНЯ
З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у 5-11 класах Могилівського ліцею ім. І.М. Шишканя пройшли інформаційно-просвітницькі заходи.
19 лют. 2024
День Державного Герба
Годину державності провела керівник гуртка Ніколаєнкова Ольга з юннатами філії "Шафран" (учні 5 класу Могилівського ліцею імені І.М.Шишканя, класний керівник Серга Ольга). 19 лютого 1992 року постановою Верховної ради затверджено малий державний герб України.Україна відзначає День Державного Герба, який виглядає як золотий тризуб на синьому фоні. Діти добре знайомий з державними символами України та рослинами- символами нашої країни. Гарні малюнки і аплікація тризуба приготували вихованці до цього заняття.Сьогтдні вони дізнались про історію створення державного герба і тризуба.