Історія школи

Могилівський ліцей ім.І.М.Шишканя засновано 1875 році. У 1966 році школі присвоєно почесне ім’я легендарного льотчика Героя Радянського Союзу Іллі Миновича Шишканя.

Прославив свою школу і морський піхотинець Герой Радянського Союзу Михайло Авер’янович Панікаха.

Зі стін навчального закладу вийшло багато відомих людей: поет О.Ф.Зайвий, композитор В.Д.Кирейко, скульптор С.О.Огій, академік  Г.І.Письменний.

У 1993 році в дію введено нове приміщення школи, розраховане на 660 місць. До послуг учнів сучасні навчальні кабінети,комп’ютерний клас, бібліотека, спортивний та два актових зали, кабінети гурткової роботи, майстерні, їдальня, медичнийкабінет, ігрові кімнати, спальня, історико - краєзнавчий музей та музей історії закладу, українська світлиця.

Експериментальна діяльність

Починаючи з 2016 року заклад приєднався до спільноти шкіл —

учасників обласного експерименту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні в умовах загальноосвітньої школи".

Головний орієнтир – національно - патріотичне виховання

Вчителі школи плекають в юних серцях почуття безмежної любові до Батьківщини, поваги до історичного минулого та культурного надбання нашого народу. Становлення громадянина - патріота Українипочинається саме зі шкільної парти. Педагогічний колектив переконаний, що тільки плекаючи доброту, любов до ближнього, справедливість, чесність можна виховати справжню особистість.