Емблема навчального закладу

Історія школи

Могилівську ЗОШ І -ІІІ ступенів засновано 1875 році. У 1966 році школі присвоєно почесне ім’я легендарного льотчика Героя Радянського Союзу Іллі Миновича Шишканя.

Прославив свою школу і морський піхотинець Герой Радянського Союзу Михайло Авер’янович Панікаха.

Зі стін навчального закладу вийшло багато відомих людей: поет О.Ф.Зайвий, композитор В.Д.Кирейко, скульптор С.О.Огій, академік  Г.І.Письменний.

У 1993 році в дію введено нове приміщення школи, розраховане на 660 місць. До послуг учнів сучасні навчальні кабінети,комп’ютерний клас, бібліотека, спортивний та два актових зали, кабінети гурткової роботи, майстерні, їдальня, медичнийкабінет, ігрові кімнати, спальня, історико - краєзнавчий музей та музей історії закладу, українська світлиця.

Експериментальна діяльність

Починаючи з 2011 року школа приєдналася до спільноти шкіл —

учасників обласного експеременту «Науково - методичні засади впровадження вітчизняної моделі медіаосвіти в навчально - виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів».

Серед основних завдань експериментального дослідження є вироблення

медіа - імунітету особистості, який робить її здатною протистояти агресивному медіа - середовищу, забезпечує психологічне благополуччя приспоживанні медіа - продукції, що передбачає медіа - обізнаність, уміння обирати потрібну інформацію,оминати інформаційне

“сміття”, захищатися від потенційно шкідливої інформації з урахуванням прямих і

прихованих впливів.

Головний орієнтир – національно - патріотичне виховання

Вчителі школи плекають в юних серцях почуття безмежної любові до Батьківщини, поваги до історичного минулого та культурного надбання нашого народу. Становлення громадянина - патріота Українипочинається саме зі шкільної парти. Педагогічний колектив переконаний, що тільки плекаючи доброту, любов до ближнього, справедливість, чесність можна виховати справжню особистість.