28 черв. 2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ НАСЕЛЕННЮ

При загрозі радіаційної небезпеки в умовах воєнного стану
28 черв. 2022

РЕКОМЕНДАЦІЇ НАСЕЛЕННЮ

При загрозі хімічної небезпеки в умовах воєнного стану
1 черв. 2022

День захисту дітей

1 червня, в Україні та світі традиційно відзначається День захисту дітей. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам та педагогам, серця яких сповнені любові до дітей.
30 трав. 2022

Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах

Щиро вітаємо Артеменка Олексія, учня 11 класу, який отримав статус дипломанта в онлайн-турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах» (секція: 12 "Вплив суспільства на розвиток особистості"), ( класний керівник Серга О. М). Бажаємо надалі зростати інтелектуально та творчо, відкриваючи нові грані наук!
27 трав. 2022

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК - 2022

Дистанційний ОСТАННІЙ ДЗВОНИК - 2022
25 трав. 2022

МІННА БЕЗПЕКА

Земля приховує безліч небезпечних знахідок, наштовхнутися на які можна в найнесподіваніших місцях. Їх активація відбувається від найменшого зовнішнього впливу: удар, тертя, струс, нагрівання. Знання заходів безпеки допоможе уникнути загрози і врятувати життя.
25 трав. 2022

Дітям про небезпеку

Зараз необхідно привернути неабияку увагу до дітей та підлітків: цікавтесь їх життям, чим вони займаються у вільний час, де гуляють, а також із ким спілкуються.
19 трав. 2022

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ – СВЯТО НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ!

19 травня - День вишиванки в Україні.
23 квіт. 2022

ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Наближається величне і світле християнське свято, особливо шановане кожною українською родиною, – Воскресіння Христове!
5 квіт. 2022

*Не чіпайте підозрілі предмети❌*

В Дніпропетровській області сьогодні вже втретє померла людина через свою необережність. Жінка взяла в руки вибухівку, яка залишилась після ворожого обстрілу. В країні війна! Все, що залишається від дій орків чіпати заборонено! Це може коштувати вам життя. Якщо ви бачите підозрілі предмети звертаєтеся за номерами 101 або 102. Батьки, поясніть це своїм дітям, щоб уникнути жахливих ситуацій.