21 лют. 2024

День рідної мови

21 лютого - Міжнародний День рідної мови. У Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя до цієї дати пройшла урочиста лінійка, в якій узяли участь учні 5-11 класів. Також окремо відбулося свято для учнів початкової ланки. Діти виявили таланти декламаторів, співаків, дослідників, ознайомилися з багатством рідної мови.
20 лют. 2024

НЕБЕСНА СОТНЯ

З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у 5-11 класах Могилівського ліцею ім. І.М. Шишканя пройшли інформаційно-просвітницькі заходи.
19 лют. 2024

День Державного Герба

Годину державності провела керівник гуртка Ніколаєнкова Ольга з юннатами філії "Шафран" (учні 5 класу Могилівського ліцею імені І.М.Шишканя, класний керівник Серга Ольга). 19 лютого 1992 року постановою Верховної ради затверджено малий державний герб України.Україна відзначає День Державного Герба, який виглядає як золотий тризуб на синьому фоні. Діти добре знайомий з державними символами України та рослинами- символами нашої країни. Гарні малюнки і аплікація тризуба приготували вихованці до цього заняття.Сьогтдні вони дізнались про історію створення державного герба і тризуба.
16 лют. 2024

День єднання

16 лютого разом з усією Україною відзначає державне свято — День єднання. Пам’ятайте, що ми - сильні, рішучі та незалежні, бо ми разом! Перемоги нам, миру та добробуту!
15 лют. 2024

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але ми не можемо викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі! Виховуючи повагу до учасників військових подій в Афганістані та ознайомлення з трагічними сторінками нашої історії, в Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя пройшли заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ із Афганістану. Були проведені інформаційно-просвітницькі години: «Ті спогади - то вічний серця біль».
14 лют. 2024

День закоханих

Святково прикрашений вестибюль закладу при вході всім створював піднесений настрій. З понеділка почала працювати поштова "Скринька кохання" . Діти мали змогу взяти участь у конкурсі "Найкраще оформлення класної кімнати в укритті". Учні 6 і 7 класів стали переможцями і отримали солодкі подарунки від адміністрації закладу.
12 лют. 2024

МОБІЛЬНИЙ КЛАС БЕЗПЕКИ

До учнів нашого ліцею приїхав "Мобільний клас безпеки" - спеціальний автомобіль, обладнаний для навчання дітей правилам безпечної поведінки. Він оснащений необхідним обладнанням та доступними для розуміння матеріалами. Представники ДСНС та Національної поліції в цікавій формі розповіли учням про правила дорожнього руху, про мінно-вибухові предмети та про кібербезпеку. Для наочності демонстрували на спеціальному стенді наслідки пожежі. Діти пройшли смугу перешкод та самі спробувати погасити вогонь.
9 лют. 2024

Ворогам - кришка, а захисникам - крила!

Могилівський ліцей ім. І. М. Шишканя приєднався до проєкту "Крила", що реалізовує Благодійний фонд "Овес" (освіта, виховання, екологія, спорт). Проєкт передбачає збір кришечок від харчової пластикової тари. За виручені кошти будуть придбані БПЛА українського виробництва для Збройних Сил України.
6 лют. 2024

ІІ етап змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги"

За звання кращих боролися юні футболісти 2012-2013 р.н. У змаганнях взяли участь чотири команди Могилівської громади: Могилівський ліцей ім. І. М. Шишканя, Могилівська філія- гімназія ім. Михайла Логвина, КЗ "Молодіжнянський ліцей" та Цибульківська гімназія. Змагання традиційно відбулися за коловою системою: «кожен з кожним». У запеклій боротьбі команда Могилівського ліцею ім. І. М. Шишканя здобула перемогу та стала володаркою Кубку Першості.
5 лют. 2024

БЕЗПЕЧНЕ ЦИФРОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ

З нагоди Дня безпечного інтернету та з метою профілактики кібербулінгу в Могилівському ліцеї ім. І.М.Шишканя для учнів 5-11класів була проведена лінійка «Кібербулінг: загроза ХХІ століття», «Кібербулінг, або – агресія в інтернеті». Завдання заходу: привернути увагу підлітків до питання насилля засобами Інтернет, до пошуку виходу із небезпечних ситуацій, ознайомити учнів з різними типами кібербулінгу. Учні дізналися про правову відповідальність за булінг, а також вчилися безпечно користуватися соціальними мережами.