2 квіт. 2022

Обережно, снаряди!

Заборонено торкатися, пересувати, розбирати, нагрівати або здійснювати будь-які інші дії. ❗️Повідомляйте про такі знахідки рятувальників або поліцію! Розкажіть про це дітям!
2 квіт. 2022

За словами посадовця, люди знайшли ці боєприпаси й принесли додому. "Закликаю: не можна підходити до сріблястих циліндриків завдовжки 5 сантиметрів і діаметром приблизно 2 сантиметри",
1 квіт. 2022

Обережно міни!

Друзі! Відсьогодні, задля вашої безпеки, ми інформуватимемо вас про найбільш поширені вибухонебезпечні предмети, а також характеристики їхніх загроз. ❗️Вкотре закликаємо: не наближайтеся до мін та боєприпасів! Повідомляйте про такі знахідки рятувальників або поліцію! Розкажіть про це дітям!
29 бер. 2022

Спалювання сухостою тепер карається як диверсія, передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.– Верховна Рада України.

3 березня внесли зміни до Кримінального кодексу України, які посилюють відповідальність за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану. Так, у статті 113 “Диверсія” до переліку злочинів, вчинених з метою ослаблення держави або інших дій, спрямованих на знищення людей чи завдання шкоди їхньому здоров’ю, відтепер додано і навмисні підпали, зокрема й сухої рослинності. В обґрунтуванні йдеться, що під час воєнного стану ці дії становлять додаткову небезпеку, відволікають від виконання бойових завдань рятувальників, військових та правоохоронців і знижують обороноздатність країни. Застерігаємо, що відтепер такі дії розцінюються як кримінальний злочин, який передбачає покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.
29 бер. 2022

НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ЗАБОРОНЕНО ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ

25 березня 2022 року начальником Дніпропетровської обласної військової адміністрації підписано розпорядження « Про заборону відвідування лісів населенням Дніпропетровської області у період воєнного стану». З метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах і мінімізації їх наслідків ЗАБОРОНЕНО відвідування лісів населенням і в’їзд до лісів Дніпропетровської області (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки. Контроль за додержанням вимог законодавства у сфері пожежної безпеки та дотримання заборони відвідування лісів покладено на Головне управлінню ДСНС України у Дніпропетровській області та Дніпропетровське обласне управління лісового та мисливського господарства відповідно.
19 бер. 2022

*Якщо ви виявили підозрілий предмет — не торкайтеся його в жодному разі, він може здетонувати!*

Попередьте перехожих про можливу небезпеку. Очікуючи рятувальників, відгородіть чимось небезпечне місце та відійдіть від знахідки на безпечну відстань. Для відгородження скористайтеся будь-якими підручними матеріалами: гілками, мотузками, шматками тканини, камінням тощо.
4 бер. 2022

Всеукраїнському флешмобі «МИ ЗА МИР!"

Могилівський ліцей взяв участь у Всеукраїнському флешмобі «МИ ЗА МИР!"
16 лют. 2022

День єднання України!

О 10.00 замайорів Державний прапор та пролунав гімн України в Могилівському ліцеї.
8 лют. 2022

Положення про Дистанційне навчання

Наказ МОН України "Про затвердження Положення про дистанційне навчання"
8 лют. 2022

Ліцей переходить на навчання з використанням дистанційних технологій

З 08.02.2022 року по 21.02.2022 року включно Могилівський ліцей ім. І.М. Шишканя буде проводити навчання з використаннях дистанційних технологій.