10 груд. 2021

Міжнародний День захисту прав людини.

Щорічно 10 грудня в світі відзначають Міжнародний День захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблеєю ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року Загальної декларації з прав людини.
9 груд. 2021

Акція ,,Зроби подарунок військовослужбовцю

З 15 листопада по 12 грудня в нашій області проходить акція ,,Зроби подарунок військовослужбовцю, приурочена до Дня Збройних Сил України.
9 груд. 2021

Краплинки добра для воїнів АТО

Учні нашої школи долучилися до акції «Зроби подарунок військовослужбовцю», яка проходить в рамках Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая».
8 груд. 2021

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.Українська хустка об"єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері доньці
6 груд. 2021

ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Тематичні години спілкування у 1- 11 класах: «Мужність і відвага крізь покоління», «Збройні сили України», «Є така професія – Батьківщину захищати».
3 груд. 2021

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” , яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.
1 груд. 2021

ВІДКРИЙМО СЕРЦЕ ДЛЯ ДОБРА

1 грудня - День порозуміння з ВІЛ- позитивними людьми. 3 грудня - Міжнародних День людей з обмеженими можливостями. До цих дат у нашій школі було проведено ряд заходів.
29 лист. 2021

для учнів 8-11класів на заняттях з правової освіти Васильківський Олександр Миколайович провів профілактичний захід з теми " Кримінальні правопорушення проти статевої свободи та статевої недоторканості особи".
26 лист. 2021

Голодомор 1932 -1933 років - біль серця всієї України

З метою відновлення пам’яті про кожного загиблого в ті скрутні часи та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій, 26.11.2021 у нашому закладі було проведено інформаційно-просвітницькі заходи.
22 лист. 2021

День Гідності та Свободи

Було проведено ряд заходів: виховні години, уроки мужності, бесіди, конкурси дитячих малюнків. Любов до Вітчизни єднає всіх, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.