19 лют. 2021

Герої Небесної Сотні

Подвиг героїв Небесної Сотні має велике значення для нашої Батьківщини.
12 лют. 2021

З Днем Святого Валентина

14 лютого – справді свято, адже ми безмежно любимо один одного! Вітаємо! Пам'ятайте, ви – наш всесвіт, який дає сили для красивих перемог, наша весна, що сповнює натхненням, наше чарівне щастя, без якого точно не вийде існувати!
9 лют. 2021

День безпечного Інтернету

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.
29 січ. 2021

Пам’ять загиблих під Крутами

Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, ми низько схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну. Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава.
22 січ. 2021

День, який символізує єдність земель України
29 груд. 2020

З Новим 2021 роком!!!

Хай буде добрим Новий рік, як мамин голос. Хай буде щедрим Новий рік, як житній колос. Хай чистим буде Новий рік, як гірська річка. Хай буде ніжним Новий рік, як доні личко. Нехай солодким Новий рік, медовим буде. Нехай щасливим буде рік… А з ним всі люди!
23 груд. 2020

Життю радіти - коронавірусом не хворіти"

Кращі роботи учасників обласного (заочного ) конкурсу малюнків " Життю радіти - коронавірусом не хворіти"
18 груд. 2020

Святий Миколай!

Дякуємо нашим постійним спонсорам: ТОВ «МАС СІДС УКРАЇНА», фермерам, орендарям земельних ділянок, підприємцям Могилівської громади за солодкі подарунки до Дня Святого Миколая.
10 груд. 2020

Всеукраїнський тижнь права

Вивчаємо права - пам'ятаємо про обов'язки!
9 груд. 2020

ВІЙСЬКОВІ ОБЕРЕГИ ВІД СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Всеукраїнського фестивалю мистецтв «Військові обереги від Святого Миколая»