23 вер. 2020

77 річниця визволення села Могилів від нацистських загарбників.

Опорний комунальний заклад "Могилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.М. Шишканя" Могилівської сільської ради. 77 річниця визволення села Могилів від нацистських загарбників.
14 вер. 2020

Олімпійський тиждень

Опорний комунальний заклад "Могилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.М. Шишканя" Могилівської сільської ради.Учні нашої школи цей тиждень запам’ятають надовго, адже отримали безліч емоцій, позитивних вражень.
3 вер. 2020

«Форум Активної молоді Дніпропетровщини»

Вперше на Дніпропетровщині обрали обласну Молодіжну раду.
1 вер. 2020

1 вересня - День знань!

Опорний комунальний заклад «Могилівська загальноосвітня школа I-III ступенів ім. І.М. Шишканя» Могилівської сільської ради. Вітає всіх з Днем знань!
18 лют. 2020

Для роботи учнівського самоврядування

Це добре розуміють наші спонсори в особі директора з виробництва ТОВ «Маїсадур Семанс Україна» Черниша Миколи Михайловича та експерта з підбору персоналу Петречко Катерини Олександрівни.
29 січ. 2020

День пам'яті Героїв Крут

Червоніли під Крутами маки... Розцвіли на холоднім снігу... Вони йшли, щоб за Київ вмирати
27 січ. 2020

Міжнародний день пам'яті жертв Холокосту

Хай світло від свічки у небо летить Хоча б одну Душу зігріє в цю мить, Щоб Душа ця загублена спокій знайшла
22 січ. 2020

Черпати минуле, творити майбутнє

Екскурсію до будинку-музею схиігумені Серафими при Свято-Воскресенському храмі с. Могилів.
22 січ. 2020

Символічне “Живе коло єдності”
27 груд. 2019

Новий рік прийшов до школи