2 трав. 2021

Пасха

З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаємо Вас з Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у ваших серцях радість і душевний спокій!Нехай до Вашої оселі прийде здоров’я, любов, щастя, добробут, душа нехай світлішою стає, серце пламеніє любов’ю, а помисли стануть щирими та добрими.
26 квіт. 2021

Аварії на ЧАЕС

26 квітня 1986 року - день, який міцно закарбувався в нашій пам'яті та серцях. Це день, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС та життя сотень героїв, які самовіддано та жертовно боролися із невидимим ворогом - радіацією.
22 квіт. 2021

Всесвітній День Землі

22 квітня – Всесвітній День Землі, свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа
21 квіт. 2021

Озеленення та поліпшення санітарного стану села

До цієї благородної справи долучилася вся дружня шкільна родина, адже проблеми довкілля турбують всіх. Прибиранням були охоплені сквери, пришкільні ділянки, територія школи та бериги о. Біловід.
20 квіт. 2021

Години поезії ,,Портрети весни''

Діти привітали Дівчинку - Весну, читали портрети весни відомих поетів, слухали Веснянки. Ознайомились з давніми обрядами зустрічі прекрасної пори року, а її колорит відобразили в своїх малюнках.
9 бер. 2021

207-рiчниця з Дня народження Т.Г. Шевченка.

Наша школа вiдзначає 207-у рiчницю з Дня народження Т.Г. Шевченка
5 бер. 2021

8 Березня!

Вітаємо зі святом жіночої краси і чарівності, весняного натхнення і світлої радості!
1 бер. 2021

Адаптація новоприбувших діток

На початок ІІ семестру наша шкільна родина поповнилася новими учнями. Щоб новоприбулі діти краще адаптувалися у нашому закладі, вихователі груп продовженого дня Ростопша Т.В., Пиріг З.Г. та Турова Т.В. провели ряд згуртувальних заходів.
25 лют. 2021

150-річчя від дня народження Лесі Українки

«…Я жива! Я вічно буду жити! Я в серці маю те, що не вмирає», – ось таке пророче життєствердження ДОЧКИ ПРОМЕТЕЯ, яка стала символом нескореного людського духу!
22 лют. 2021

День рідної мови

Для кожного народу найдорожча його мова, а для нас - українська!