7 лют. 2022

День безпечного Інтернету

З нагоди Дня безпечного Інтернету та з метою підвищення освіченості з питань безпечного використання цифрових технологій 07 лютого 2022 року в Могилівському ліцеї організовано та проведено ряд заходів.
4 лют. 2022

Родина - це вся Україна

Батьківський поріг...Отча домівка.. Лечу до неї, мов лелека, Простори кинувши до ніг, Несу любов свою здалека, Яку назавжди я зберіг...
28 січ. 2022

Подвиг студентів під Крутами

Урок мужності, майстерно проведений вчителем історії Могилівського ліцею Назаренко Т.В. було присвячено огляду сторінок "Згадаймо юність, що горіла в Крутах"
27 січ. 2022

День пам'яті жертв Голокосту

Класними керівниками були підготовлені і проведені години пам'яті: «Трагічні сторінки Голокосту».
26 січ. 2022

Вибір підручників для 9 класу на 2022-2023 н.р.
21 січ. 2022

День Соборності України

У кожному класі пройшли виховні години, підготовка до яких велася заздалегідь як педагогами, так і учнями.
17 січ. 2022

Переможці Всеукраїнської еколого-патріотичної гри "Паросток"

Зайняли 1 МІСЦЕ
11 січ. 2022

Новорічні свята продовжуються!

Сьогодні учні нашого ліцею, які взяли участь у районних предметних олімпіадах, із задоволенням отримали солодкі подарунки від виконавчого комітету Могилівської сільської ради, за що вони дуже вдячні.
11 січ. 2022

Міжнародний день "Дякую"

Учні нашого закладу отримали пізнавальні подарунки до шкільної бібліотеки від депутата Могилівської сільської ради Барабаша Дениса Олеговича.
23 груд. 2021

ІІ тур предметних олімпіад

З 27 листопада по 18 грудня відбувся ІІ тур предметних олімпіад. За звання найрозумніших змагалися учні закладів освіти всього Дніпровського району. Вихованці нашого ліцею гідно показали себе на цих інтелектуальних змаганнях. Вітаємо учасників районних олімпіад