19 груд. 2022

День Святого Миколая

Напередодні цього дня у Могилівський ліцей ім. І.М. Шишканя завітав Святий Миколай. Адміністрація Могилівського ліцею ім. І.М.Шишканя висловлює щиру подяку ТОВ "МАС СІДС УКРАЇНА" за надану спонсорську допомогу.
13 груд. 2022

Благодійно освітній проєкт Flowers4School, спрямованого на озеленення українських шкіл

Ціль проєкту - ознайомити дітей зі світом квітів. У рамках цього проєкту ми отримали посилку з цибулинами весняних квітів ( 500 шт.) із Нідерландів
9 груд. 2022

Тиждень правових знань

З 05 по 11 грудня 2022 року в Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя проводився традиційний тиждень правових знань . До участі в ньому були залучені учні 1-11 класів.
8 груд. 2022

Онлайн-зустрічі у Zoom з інспектором кадрового забезпечення районного управління поліції Бояровою Інною Сергіївною

Капітан поліції провела профорієнтаційну роботу з одинадцятикласниками щодо вибору професії, розповіла про Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.
7 груд. 2022

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ.

Учні Могилівського ліцею ім. І.М. Шишканя цінують і відроджують українські традиції.
6 груд. 2022

6 грудня – День Збройних Сил України!

Це свято тисяч відважних воїнів, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілістність нашої держави. З метою патріотичного виховання учнівської молоді, спонукання особистості до осмислення себе як частинки великого українського народу, пробуджування національної самосвідомості, виховання патріотичного почуття до рідної землі, дружби та взаємоповаги один до одного у Могилівському ліцеї ім.І.М. Шишканя були проведені онлайн-заходи під гаслом "Сила духу гартується в єдності"
1 груд. 2022

1 грудня - День порозумiння з ВIЛ - позитивними людьми

Могилівський ліцей ім.І.М. Шишканя. 1 грудня - День порозумiння з ВIЛ - позитивними людьми. Символом цього дня є червона стрічка. Це знак підтримки, розуміння і співчуття до людей, які живуть з ВІЛ.
29 лист. 2022

Всеукраїнський день добрих справ

Вперше беремо участь у найдобрішому конкурсі та хоче отримати сучасний спортивний інвентар для школи
29 лист. 2022

16 днів проти насильства

Метою акції є привернення уваги громадськості до актуальних проблем насилля (фізичного, сексуального, психологічного, економічного); попередження насилля в родині та суспільстві; популяризація здорових цінностей сім’ї; формування ненасильницької ідеології в суспільстві.
27 лист. 2022

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

26 листопада, в Україні вшановують пам'ять жертв Голодоморів. Голодомор – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них.