25 жовт. 2023

ZOOM-конференції з представником ДСНС

У Могилівському ліцеї ім.І.М.Шишканя у форматі ZOOM-конференції відбулася зустріч з представником ДСНС на тему: "Повторення пройденого матеріалу та правила безпечних канікул".
20 жовт. 2023

День української писемності та мови

Цьогоріч наша країна вперше відзначає День української писемності та мови 27 жовтня . У Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя до цієї дати пройшла урочиста лінійка, в якій узяли участь учні 5-11 класів. Також окремо відбулося свято для учнів початкової ланки. Діти виявили таланти декламаторів, співаків, дослідників. Завершився захід закликом плекати, берегти та вивчати рідну мову.
9 жовт. 2023

Конкурсу «Лісівник – найкраща професія»

9 жовтня до Могилівського ліцею ім. І.М.Шишканя завітав лісничий Царичанського лісництва для нагородження подарунком і подякою учасника конкурсу «Лісівник – найкраща професія» Владислава Карапиша.
9 жовт. 2023

Зустрічі старшокласників із захисником України - випускником ліцею Іваном Коновим

В умовах повномасштабної війни національно-патріотичне виховання шкільної молоді набуває особливого значення. Адже усвідомлення особистістю своєї національної ідентичності закладається в дитинстві - найважливішому періоді людського життя. З цією метою 9 жовтня 2023 року педагогічний колектив Могилівського ліцею ім. І.М. Шишканя ініціював та організував проведення зустрічі старшокласників із захисником України - випускником ліцею Іваном Коновим.
29 вер. 2023

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

Могилівський ліцей ім. І .М. Шишканя щиро вітає всіх педагогів та вчителів-пенсіонерів з професійним святом ~ з ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!
28 вер. 2023

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ БАБИНОГО ЯРУ

Бабин Яр… Наш біль… Наша пам’ять… Напередодні цього дня в Могилівському ліцеї ім. І. М. Шишканя була проведена Національна година пам’яті, приурочена 82-й роковині трагедії у Бабиному Яру. Діти прослухали розповідь про події, пов'язані з трагедією в Бабиному Яру, подивились документальний фільм "Розсекречена історія. Бабин Яр". Вчитель історії Назаренко Тетяна Василівна провела з учнями 11 класу конференцію на тему "Забуттю не підлягає!". Діти вшанували пам'ять жертв Голокосту хвилиною мовчання " Скорботний вогник пам'яті святою". Віримо у Перемогу добра, а значить - України! Пам'ятаємо кожного, хто став жертвою Геноциду!
28 вер. 2023

Благодійна ярмарка "Сила єднання" на підтримку Збройних сил України.

На початку дійства діти заспівали гімн України. Учні 5 класу декламували вірші про славу козацького роду. Був проведений конкурс " Найсильніша рука", на якому діти показали свою силу. На захід були запрошені гості: берегиня Царичанського козацького полку Палюх Л.І., працівник культури з Донеччини, музикант і поет Ігор Єлізаров. Вони своїми піснями і віршами привітали наших захисників і все козацтво.
22 вер. 2023

80 РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ МОГИЛЕВА

23 вересня 1943 року наше село було звільнено від нацистських загарбників. Саме сьогодні учні та вчителі Могилівського ліцею ім. І.М. Шишканя долучилися до заходів, приурочених 80 річниці визволення Могилева. Вшановуючи пам’ять про визволителів, адміністрація закладу, педагог-організатор та вчитель історії поклали квіти вдячності до меморіалу Слави . Хвилиною мовчання пом'янули героїв-земляків, які загинули на війні. Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну у роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!
21 вер. 2023

День миру!

МИР - це особливе слово для кожного українця. Ми віримо в нашу ПЕРЕМОГУ, після якої наступить довгоочікуваний мир. Напередодні Дня Миру в Могилівському ліцеї ім. І.М.Шишканя була проведена лінійка "Ми за мир! За Перемогу!", яку підготували учні 9 класу. Учні 5-7 класів виготовили обереги, написали листи підтримки та намалювали малюнки для наших захисників і захисниць. Класні керівники провели години шани " Встеляємо квітами дорогу бійцям, що мир несли Україні".
1 вер. 2023

З Днем знань!

Вітаємо учнів, вчителів та батьків з новим навчальним роком! З Днем знань! Натхнення, добра, миру та успіхів! Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись! Низький Вам уклін, НАШІ ГЕРОЇ! Слава Україні! Героям слава! Все буде Україна!