31 трав. 2023

Останній дзвоник 2023!

30 трав. 2023

Зустрівся з працівником 24-ї державної пожежно-рятувальної частини 8-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Фахівець ВЗЗзПНС Дніпровського району ЦЗД ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Сергій Шаповал під час зустрічі нагадав дітям про правила пожежної безпеки в побуті, про заборону користування сірниками та про наслідки, до яких призводять пожежі. Наприкінці зустрічі Сергій Віталійович подарував дітям буклети та брошури, щоб важлива інформація завжди була під рукою. Діти подякували та пообіцяли дотримуватись правил пожежної безпеки.
30 трав. 2023

До уваги абітурієнтів!

26 трав. 2023

Збираєтесь до лісу? А тепер погляньте на це фото

22 трав. 2023

Продовжуємо говорити про мінну безпеку, адже, на жаль, ця тема актуальна для багатьох українців!

У населених пунктах, де проводились бойові дії, фахівці ДСНС України щодня вилучають велику кулькість вибухонебезпечних предметів. Тож дорослим і дітям варто знати, як себе поводити поруч з ними, щоб не постраждати, а також уміти розрізняти такі предмети в кущах, траві, на землі.
19 трав. 2023

Тиждень безпеки дорожнього руху

Учні 5 класу взяли участь у онлайн- грі "Дорожні знаки". Кожна дитина почуває себе в безпеці тоді, коли знає , як правильно діяти у будь-якій екстремальній ситуації. Навчаючи учнів Правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.
18 трав. 2023

День Вишиванки!

У цей день важливо згадати про наше коріння. Адже український народ - сильний, незалежний і має прекрасні традиції. Давайте їх продовжувати та розвивати!
17 трав. 2023

Абетка з безпеки

Під час воєнних дій дуже важливо не нехтувати своєю безпекою та бути свідомими
15 трав. 2023

Лунає сигнал повітряної тривоги

Потрібно негайно прямувати до тимчасового укриття!
4 трав. 2023

Праця неповнолітніх

Інформаційні матеріали Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці щодо популяризації серед дітей та молоді легальних трудових відносин, запобігання використання дитячої праці та трудової експлуатації.