23 лист. 2022

Всеукраїнський проєкт «Мішечок».

Діти пошили багато екоторбинок, які зручні для користування у повсякденному житті. Майже кожна родина була залучена до цього проєкту. Ми сподіваємось, що незабаром мішечки стануть повноцінною заміною поліетиленових пакетів
21 лист. 2022

День Гідності та Свободи.

велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню. До участі в заходах були залучені учні 1- 11 класів. Діти та вчителі підійшли до теми творчо, ініціативно, серйозно та свідомо. Класний керівник 11 класу Кислична Т.П. провела змістовний та сучасний захід на тему «Гідні бути українцями».
20 лист. 2022

День сільського господарства!

З маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави. Ваші працьовиті руки, природна мудрість, ваш багатий досвід живлять українську ниву. Бажаємо Вам прихильної долі, вагомих здобутків, невичерпної енергії, професійної удачі!
18 лист. 2022

Безпека на дорогах в умовах воєнного стану

Тиждень безпеки дорожнього руху за темою " Безпека на дорогах в умовах воєнного стану". До участі в ньому були залучені учні 1-11 класів.
16 лист. 2022

Міжнародний День толерантності

Поняття "толерантність" є синонімом слова "терпимість", саме так воно звучить латиною. Толерантність - це мистецтво жити в світі несхожих ідей та людей.
14 лист. 2022

Ми більше сюди не повернемось... до весни...

Сьогодні вихованці ліцею представили цікаві роботи. Діти виготовляють не тільки вироби, а й працюють над прибиранням житла, подвір'я, готують годівнички для птахів. Все це цікаво і корисно. Давайте побажаємо їм успіхів і бажання творити!
9 лист. 2022

День української писемності та мови!

9 листопада, по всій Україні пройшов традиційний Радіодиктант національної єдності. Не лишився осторонь і Могилівський ліцей ім. І.М. Шишканя. До написання диктанту долучилися учні 11 класу та вчитель української мови і літератури Тарасенко А.Є. Ми щиро вітаємо всіх із Днем української писемності та мови! І пам’ятайте, що, дбаючи про чистоту своєї мови, ви поважаєте не тільки себе, а й своїх співрозмовників!
31 жовт. 2022

Пам'ятка

Під час воєнного стану важливо бути проінформованими про те, як слід діяти під час надзвичайної ситуації. Ознайомтеся, будь ласка, з пам'ятками та розкажіть своїм рідним, друзям та знайомим.
31 жовт. 2022

Всеукраїнський День психічного здоров'я

Підсумки флешмобу
14 жовт. 2022

14 жовтня українці відзначають одразу чотири свята.

Перше – День святої Покрови Пречистої Богородиці, друге – День Українського козацтва, третє — День створення Української повстанської армії (УПА) 1942 р., четверте свято, дуже молоде – День захисників та захисниць України.