9 жовт. 2019

акція «Птах року»

9 жовтня 2019 року, гуртківці філії «Шафран» активно долучилися до природоохоронної акції «Птах року»
4 жовт. 2019

День вчителя

День вчителя відзначається найкрасивішої пори року! Сьогодні, 4 жовтня 2019 року ,серця і душі ваших нинішніх підопічних і випускників світять любов'ю до вашої праці і таланту. Ви не просто даєте знання, а створюєте великий світлий світ
28 вер. 2019

фестиваль «Я-гідний»

Нагородження учасників грамотами та подяками за участь у фестивалі «Я-гідний»
28 вер. 2019

рекорд «Найбільший Герб України з кущів самшиту»

28 вересня 2019 року в селі Могилів було встановлено рекорд «Найбільший Герб України з кущів самшиту»
20 вер. 2019

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

З 16 по 20 вересня 2019 року тривав Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу.
9 вер. 2019

Олімпійський тиждень

Сьогодні, 9 вересня 2019 року ми відкриваємо чергову сторінку в спортивному житті школи. Ми починаємо Олімпійський тиждень.
1 вер. 2019

Перший дзвоник

Незабутнє наше свято першого дзвоника відбулося 2 вересня 2019 року
19 лют. 2019

Місячник безпечного Інтернету

У рамках Місячника безпечного Інтернету КЗ «Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» провів інформаційні заходи: класні години «Правила безпечного Інтернету», «Я в мережі Інтернет», «Правила Інтернет-етикету». Відбулися презентації відеороликів «Відчуй красу реального світу» та інформаційна лінійка «Один день без Інтернету».
13 лют. 2019

Кімната релаксації «Рівновага»

У кімнаті релаксації «Рівновага» у КЗ «Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбуваються тренінги та релаксаційні заняття. Практичний психолог школи – Сніжко Юлія Миколаївна із 4 класом.
11 лют. 2019

Переможці та лауреати Всеукраїнських конкурсів

Переможці та лауреати Всеукраїнських конкурсів «Слово до слова», «Зимові свята в традиціях нашого народу», «Безпечна дорога до школи» - учні 4 класу КЗ «Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», класовод Іващенко Валентина Миколаївна.