ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВ ПРО ЗДОБУТТЯ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У Могилівському ліцеї ім. І М. Шишканя

22 лип. 2022
У Могилівському ліцеї ім. І М. Шишканя відбулася важлива подія для 26-ти учнів 9 класу - отримання свідоцтв про здобуття базової середньої освіти. П'ять випускників: Здор Наталія, Подушка Аліна, Погорілий Назар, Яценко Вікторія та Бабич Єва закінчили основну школу на відмінно та одержали свідоцтва з відзнакою.

ВРУЧЕННЯ СВІДОЦТВ ПРО ЗДОБУТТЯ БАЗОВОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ
Любі дев'ятикласники!
Вітаємо вас і бажаємо мирного неба, натхнення і наполегливості на життєвому шляху, незабутніх миттєвостей, нових відкриттів та перемог!
Все буде Україна!