Відомості про кількісні та якісні показники кадрового забезпечення закладу освіти
ВІДОМОСТІ
про кількісні та якісні показники кадрового забезпечення освітньої діяльності повної загальної середньої освіти, необхідного для виконання вимог державного стандарту повної загальної середньої освіти за рівнями : початкової освіти, базової середньої освіти, профільної середньої освіти
- Загальна інформація про кадрове забезпечення освітньої діяльності за рівнями: початкової освіти, базової середньої освіти, профільної середньої освіти
Педагогічні працівники
| Необхідна кількість, осіб | Фактична кількість, осіб | Відсоток потреби |
Педагогічні працівники, усього
| 23 | 23 | 0 |
у тому числі ті, що:
|
|
|
|
мають відповідну освіту
| 23 | 23 | 0 |
працюють у закладі освіти за сумісництвом | 0 | 0 | 0 |
2. Інформація про якісний склад педагогічних працівників
Найменування навчальної дисципліни | Прізвище, ім’я та по батькові викладача | Повне найменування посади | Повне найменування закладу, який закінчив (рік закінчення, спеціальність, кваліфікація згідно з документом про вищу освіту) | Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання (рік встановлення, підтвердження) |
Педагогічний стаж (повних років) | Підвищення кваліфікації за фахом (найменування закладу або іншої юридичної особи, що має право на підвищення кваліфікації, номер, вид документа, дата видачі) | Примітки |
Біологія
| Погоріла Світлана Петрівна | Директор | Дніпропетровський національний університет, 2001, НР № 16421062, спеціальність – «Ботаніка», кваліфікація – біолог, ботанік, викладач біології та хімії. | Відповідає займаній посаді, 2020
|
11 | КЗВО "ДАНО", курси директорів установ та закладів освіти, свідоцтво СПК № ДН 41682253/29, 16.01.2020 |
|
Учитель біології | Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії», 2018 |
| |||||
КВНЗ «ДОІППО», курси учителів біології, екології та природознавства, свідоцтво СПК № ДН 24983906/4040, 01.11.2017 | |||||||
Українська мова Українська література
| Галаган Наталія Олексіївна | Заступник директора з навчально-виховної роботи
| Дніпропетровський національний університет, 2004, НР № 25785499, спеціальність – «Українська мова та література та художня культура», кваліфікація – філолог, викладач української мови і літератури, викладач художньої культури | Відповідає займаній посаді, 2017
|
15 |
КВНЗ «ДОІППО», курси керівників установ і закладів освіти, вчителів української мови та літератури, свідоцтво СПК № ДН 24983906/7565-17, 17.05.2017 |
|
Учитель української мови і літератури | Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст І категорії», 2016 | ||||||
Українська мова Українська література Мистецтво Образотворче мистецтво | Манько Альона Миколаївна | Заступник директора з виховної роботи
| Глухівський національний педагогічний університет імені О.Довженка, 2017, С17 № 073925, спеціальність – 014 Середня освіта, кваліфікація – учитель англійської мови, світової літератури та української мови і літератури | Відповідає займаній посаді, 2017
| 7 | КВНЗ «ДОІППО», курси учителів української мови і літератури, зарубіжної літератури, російської мови СПК № ДН 24983906/8425, 17.11.2017 |
|
Учитель української мови і літератури | Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії», 2018 | ||||||
Українська мова Українська література
| Тарасенко Алла Євгеніївна | Учитель української мови та літератури | Дніпропетровський державний університет, 1998, ЛП ВЕ № 009282, спеціальність – «Українська мова та література», кваліфікація – філолог, викладач української мови та літератури | Відповідає раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «старший учитель», 2015 | 32 | КЗВО «ДАНО», курси вчителів української мови і літератури, свідоцтво СПК № ДН 41682253/7771, 19.12.2019 |
|
Російська мова Зарубіжна література | Житєлєва Олена Михайлівна | Учитель зарубіжної літератури, російської мови | Криворізький державний педагогічний інститут, 1988, РВ № 783381, спеціальність – «Російська мова та література», кваліфікація – учитель російської мови та літератури | Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», 2019 | 31 | КЗВО «ДАНО», курси вчителів російської мови, літератури, зарубіжної літератури, свідоцтво СПК № ДН 41682253/876, 15.02. 2019 |
|
Англійська мова | Шандиба Інна Олександрівна | Учитель англійської мови | Ніжинський педагогічний інститут,1986, НВ № 634023, спеціальність – англійська, німецька мови, кваліфікація – вчитель англійської, німецької мов | Відповідає раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист», 2018 | 33 | КВНЗ «ДОІППО», курси вчителів англійської мови, свідоцтво СПК № ДН 24983906/7085, 27.12.2017 |
|
Англійська мова | Корсун Віалета Олександрівна | Учитель англійської мови | Ризька вища школа педагогіки та управління освітою, 2000, № 000524, кваліфікація – учитель початкової школи, учитель англійської мови в основній школі | Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії», 2019 | 15 | КЗВО «ДАНО», курси вчителів іноземної мови, свідоцтво СПК № ДН 41682253/7114, 21.12.2018 |
|
Історія Правознавство Громадянська освіта | Назаренко Тетяна Василівна | Учитель історії, правознавства | Запорізький державний педагогічний інститут, 1983, ИВ-І № 187226, спеціальність – «Історія та суспільствознавство», кваліфікація – вчитель історії та суспільствознавства | Відповідає раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист», 2015 | 36 | КЗВО «ДАНО», курси вчителів історії, правознавства, громадянської освіти, свідоцтво СПК № ДН 41682253/8935, 11.12.2019 |
|
Фізика Математика Астрономія
| Динька Анатолій Василівна | Учитель фізики, математики | Криворізький державний педагогічний інститут, 1989, С16 № 114325, спеціальність – математика і фізика, кваліфікація – вчитель математики і фізики | Відповідає раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист», 2015 | 32 | КЗВО «ДАНО», курси вчителів фізики та астрономії, які додатково викладають математику, свідоцтво СПК № ДН 41682253/3276, 19.04.2019 |
|
Математика
| Омелян Ольга Валентинівна | Учитель математики | Криворізький державний педагогічний інститут, 1983, ИВ-І № 140437, спеціальність – математика і фізика, кваліфікація – учитель математики і фізики | Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», 2015 | 24 | КЗВО «ДАНО», курси вчителів математики, свідоцтво СПК № ДН 5903, 13.11.2018 |
|
Математика | Лесік Анна Володимирівна | Учитель математики | Дніпропетровський національний університет, 2018, М18 № 149144, спеціальність – «Математика», кваліфікація – магістр, освітня програма «Математика» | Спеціаліст | 0 |
|
|
Географія
| Кислична Тетяна Петрівна | Учитель географії | Дніпропетровський національний університет, 2009, НР № 37288406, спеціальність - «Географія», кваліфікація - географ. | Спеціаліст | 3 | КЗВО «ДАНО», курси вчителів географії та економіки, свідоцтво СПК № ДН 41682253/6520, 19.10.2018 |
|
Хімія Основи здоров’я Технології | Левченко Наталія Олексіївна | Учитель хімії | Дніпропетровський державний університет, 1990, ТВ № 873173, спеціальність - «Хімія», кваліфікація - хімік, викладач хімії. | Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст вищої категорії», 2017
| 26 | КВНЗ «ДОІППО», курси вчителів хімії, які одночасно викладають біологію, екологію, природознавство, свідоцтво СПК № ДН 24983906/7461-16, 18.11.2016. КВНЗ «ДОІППО», курси вчителів основ здоров’я, свідоцтво СПК № ДН 24983906/8976-16, 23.12.2016 КЗВО «ДАНО», курси вчителів трудового навчання, технологій, свідоцтво СПК № ДН 41682253/8568, 29.11.2019 |
|
Інформатика
| Травінська Вікторія Вікторівна | Учитель інформатики | Дніпропетровський національний університет, 2003, НР № 23423652, спеціальність - «Зоологія», кваліфікація - біолог, зоолог, викладач біології та хімії. | Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії», 2016 | 7 | КЗ «ДОІППО», курси вчителів хімії, які одночасно викладають біологію, екологію, природознавство, свідоцтво СПК № 7089, 06.11.2015, КВНЗ «ДОІППО», курси вчителів інформатики, свідоцтво СПК № ДН 24983906/5465 , 22.11.2016 |
|
Фізична культура Основи здоров’я Захист Вітчизни | Серга Ольга Миколаївна | Учитель фізичної культури | Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, 2012, НР № 43687172, спеціальність - фізична реабілітація, кваліфікація - магістр з фізичної реабілітації | Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії», 2018 | 7 | КВНЗ «ДАНО», курси вчителів фізичної культури, свідоцтво СПК № ДН 41682253/852, 23.02.2018. КВНЗ «ДАНО», курси вчителів предмета «Захист Вітчизни», свідоцтво СПК № ДН 41682253/975, 23.02.2018 |
|
Фізкультура Захист Вітчизни | Яременко Артур Альбертович | Учитель фізичної культури | Дніпропетровський державний інститут фізичної культури і спорту, 2012, НР № 43271980, спеціальність - «Фізичне виховання», кваліфікація - викладач фізичного виховання і спорту у вищих начальних закладах. | Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії», 2016 | 7 | КВНЗ «ДОІППО», курси вчителів фізичної культури, свідоцтво СПК № ДН 24983906/6895-16, 04.11.2016. КВНЗ «ДОІППО», курси вчителів предмета «Захист Вітчизни», свідоцтво СПК№ ДН 24983906/893, 10.02.2017 |
|
Музичне мистецтво | Задорожня Юлія Василівна | Педагог-організатор
| Державний вищий навчальний заклад «Криворізький національний університет», 2012, НР № 43780400, спеціальність - «Музичне мистецтво», кваліфікація - вчитель музики, етики, естетики |
| 12 | КЗВО «ДАНО», курси «Педагоги-організатори», свідоцтво СПК № ДН 41682253/5598, 20.09.2019.
КЗВО «ДАНО», курси вчителів предметів «Музичне мистецтво» та «Мистецтво», свідоцтво СПК № ДН 41682253/5926, 20.09.2019 |
|
Учитель музики | Присвоєна кваліфікаційна категорія «спеціаліст ІІ категорії», 2014 | ||||||
Початкова школа
| Іващенко Валентина Миколаївна | Учитель початкових класів | Глухівський державний педагогічний інститут, 1989, ТВ-І № 170204, спеціальність - «Педагогіка і методика початкового навчання», кваліфікація - вчитель початкових класів | Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», 2019 | 30 | КВНЗ «ДОІППО», курси вчителів початкових класів з викладанням ІКТ, свідоцтво СПК № ДН 24983906/10072, 22.12.2017 |
|
Початкова школа
| Марченко Світлана Петрівна | Учитель початкових класів | Криворізький державний педагогічний університет, 2003, НР № 21380292, спеціальність - «Початкове навчання», кваліфікація - вчитель початкових класів | Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст І категорії», 2019 | 23 | КВНЗ «ДОІППО» , курси вчителів початкових класів з викладанням ІКТ, свідоцтво СПК № ДН 24983906/7525, 27.10.2017 |
|
Початкова школа Музичне мистецтво | Динька Ніла Федорівна | Учитель початкових класів | Криворізький державний педагогічний інститут, 1991, УВ № 801175, спеціальність - «Педагогіка та методика початкового навчання» з додатковою спеціальністю «Музика», кваліфікація - учитель початкових класів, учитель музики та співів | Відповідає раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист», 2017
| 28 | КЗ «ДОІППО», курси вчителів початкових класів з викладанням ІКТ, свідоцтво СПК № 4676-16, 24.06.2016. |
|
Початкова школа
| Гавриш Тетяна Василівна | Учитель початкових класів | Криворізький державний педагогічний інститут, 1987, ПВ № 648233, спеціальність - «Педагогіка та методика початкового навчання», кваліфікація - вчитель початкових класів | Відповідає раніше присвоєним кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист», 2019 | 32 | КВНЗ «ДОІППО», курси вчителів початкових класів з викладанням ІКТ свідоцтво СПК № ДН 24983906/10100, 22.12.2017 |
|
ГПД
| Турова Таїсія Вікторівна | Вихователь ГПД | Кременчуцьке педагогічне училище, 1980, АТ № 692121, спеціальність - «Викладання в початкових класах загальноосвітньої школи», кваліфікація - вчитель початкових класів | Відповідає займаній посаді, підтверджує 11 кваліфікаційний розряд, відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «старший учитель», 2017 | 39 | КЗ «ДОІППО», курси вчителів початкових класів з викладанням ІКТ технологій, свідоцтво СПК № 114, 22.01.2016 |
|
ГПД | Ростопша Таїса Василівна | Вихователь ГПД | Полтавський національний педагогічний університет, 2012, ТА № 43797583, спеціальність - «Початкова освіта. Дошкільна освіта», кваліфікація - організатор початкової освіти, вчитель початкової школи, вихователь дітей дошкільного віку. | Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст ІІ категорії», 2016 | 7 | КВНЗ «ДОІППО», курси вихователів груп продовженого дня, свідоцтво СПК № ДН 24983906/8014-16, 02.12.2016 |
|
- Інформація про проходження медичного огляду працівниками опорного комунального закладу «Могилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.М. Шишканя» Могилівської сільської ради
№ з/п | Прізвище, ім’я, по батькові | Посада | № медичної книги | Дата проходження медогляду | Дата проходження медогляду у 2020 році |
1. | Погоріла Світлана Петрівна | Директор | 1 ААМ № 292468 | 26.07.2019 |
По закінченню карантину |
2. | Галаган Наталія Олексіївна | Заступник директора з НВР | 1 ААМ № 106042 | 01.08.2019 | |
3. | Манько Альона Миколаївна | Заступник директора з НВР | 1 ААВ № 383020 | 13.08.2019 | |
4. | Задорожня Юлія Василівна | Педагог - організатор | 1 ААМ № 370569 | 17.07.2019 | |
5. | Тарасенко Алла Євгеніївна | Учитель української мови та літератури | 1 ААМ № 312030 | 23.07.2019 | |
6. | Житєлєва Олена Михайлівна | Учитель зарубіжної літератури | 1 ААМ № 375064 | 01.08.2019 | |
7. | Корсун Віалета Олександрівна | Учитель англійської мови | 1 ААМ № 092611 | 26.07.2019 | |
8. | Шандиба Інна Олександрівна | Учитель англійської мови | 1 ААМ № 134074 | 23.08.2019 | |
9. | Назаренко Тетяна Василівна | Учитель історії | 1 ААМ № 309525 | 06.08.2019 | |
10. | Левченко Наталія Олексіївна | Учитель хімії | 1 ААМ № 309568 | 29.07.2019 | |
11. | Кислична Тетяна Петрівна | Учитель географії | 1 ААВ № 097372 | 23.07.2019 | |
12. | Травінська Вікторія Вікторівна | Учитель інформатики | 1 ААМ № 281638 | 02.07.2019 | |
13. | Омелян Ольга Валентинівна | Учитель математики | 1 ААМ № 109472 | 02.08.2019 | |
14. | Динька Анатолій Васильович | Учитель фізики | 1 ААМ № 134105 | 14.08.2019 | |
15. | Лесік Анна Володимирівна | Учитель математики | 1 ААМ № 312186 | 28.08.2019 | |
16. | Серга Ольга Миколаївна | Учитель фізичної культури | 1 ААМ № 097222 | 13.08.2019 | |
17. | Яременко Артур Альбертович | Учитель фізичної культури | 1 ААМ № 304594 | 15.07.2019 | |
18. | Гавриш Тетяна Василівна | Учитель початкових класів | 1 ААМ № 382283 | 26.07.2019 | |
19. | Динька Ніла Федорівна | Учитель початкових класів | 1 ААМ № 134104 | 21.08.2019 | |
20. | Іващенко Валентина Миколаївна | Учитель початкових класів | 1 ААМ № 097220 | 13.08.2019 | |
21. | Марченко Світлана Петрівна | Учитель початкових класів | 1 ААМ № 106401 | 13.08.2019 | |
22. | Турова Таїсія Вікторівна | Вихователь ГПД | 1 ААМ № 097373 | 27.08.2019 | |
23. | Ростопша Таїсія Василівна | Вихователь ГПД | 1 ААМ № 077738 | 19.08.2019 | |
24. | Сніжко Юлія Миколаївна | Практичний психолог | 1 ААВ № 383027 | 08.08.2019 | |
25. | Конова Галина Василівна | Бібліотекар | 1 ААМ № 134058 | 21.08.2019 | |
26. | Дружко Людмила Василівна | Керівник гуртка | 1 ААМ № 159525 | 10.10.2019 | |
27. | Васильківський Олександр Миколайович | Керівник гуртка | 1 ААМ № 109464 | 05.08.2019 | |
28. | Ткаченко Надія Вікторівна | Керівник гуртка | 1 ААМ № 092655 | 21.08.2019 | |
29. | Полога Вікторія Анатоліївна | Методист | 1 ААВ № 213057 | 04.09.2019 | |
30. | Черниш Віталій Миколайович | Інженер - електронік | 1 ААМ № 465414 | 06.03.2020 | |
31. | Кібець Наталія Віталіївна | Секретар | 1 ААМ № 134087 | 08.08.2019 | |
32. | Коробка Наталія Олександрівна | Медсестра | 1 ААВ № 354750 | 08.08.2019 | |
33. | Шандиба Ганна Антонівна | Лаборант | 1 ААМ № 097221 | 01.08.2019 | |
34. | Динька Віктор Васильович | Водій | МДО № 842089 | 12.08.2019 | |
35. | Петренко Наталія Миколаївна | Завгосп | 1 ААВ № 424589 | 08.11.2019 | |
36. | Мельникова Валентина Василівна | Комірник | 1 ААМ № 027395 | 10.01.2020 | |
37. | Бадян Тетяна Миколаївна | Кухар | 1 ААМ № 312374 | 10.01.2020 | |
38. | Лисиця Інна Сергіївна | Кухар | 1 ААМ № 102671 | 10.01.2020 | |
39. | Павелко Леоніда Іванівна | Кухонний працівник | 1 ААМ № 102670 | 09.01.2020 | |
40. | Нарівський Віктор Іванович | Робочий по ремонту приміщень | 1 ААМ № 106044 | 10.07.2019 | |
41. | Камалов Камал Адалат Огли | Робочий по ремонту приміщень | 1 ААВ № 226804 | 27.01.2020 | |
42. | Куляба Валентина Василівна | Двірник | 1 ААВ № 312604 | 11.10.2019 | |
43. | Жарікова Оксана Василівна | Техпрацівник | 1 ААМ № 316300 | 22.08.2019 | |
44. | Скляренко Лариса Іванівна | Техпрацівник | 1 ААМ № 106013 | 06.08.2019 | |
45. | Нарівська Нінель Анатоліївна | Техпрацівник | 1 ААМ № 106043 | 10.07.2019 | |
46. | Холодєльщикова Галина Миколаївна | Техпрацівник | 1 ААМ № 106004 | 29.08.2019 | |
47. | Лопан Наталія Миколаївна | Техпрацівник | 1 ААВ № 383031 | 23.08.2019 | |
48. | Бутенко Світлана Миколаївна | Техпрацівник | 1 ААВ № 155852 | 25.10.2019 | |
49. | Черниш Роман Іванович | Оператор газової котельні | 1 ААМ № 292324 | 16.10.2019 | |
50. | Десятерик Вадим Петрович | Оператор газової котельні | 1 ААМ № 2042209 | 23.09.2019 | |
51. | Кучер Олександр Миколайович | Оператор газової котельні | 1 ААМ № 312561 | 22.09.2019 |
Директор С.П. Погоріла