НЕ ЗГАСНЕ В СЕРЦІ ПАМ'ЯТІ СВІЧА

24 лист. 2023

НЕ ЗГАСНЕ В СЕРЦІ ПАМ'ЯТІ СВІЧА Минуле століття пронеслося над Україною трьома голодоморами : 1921-1922, 1932-1933, 1947 років. Напередодні, 24 листопада, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів в Україні, у Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя проведено тематичні заходи під гаслом « І ПАМ'ЯТІ СВІЧА НЕ ЗГАСНЕ...». Адміністрація закладу, вчитель історії, педагог-організатор та учні 10 класу взяли участь у жалобній ході до пам'ятника жертвам Голодоморів та вшанували пам'ять загиблих. 25 листопада 2023 року поставимо на підвіконня запалену свічку, як символ пам’яті і тепла наших сердець, у яких генетично закладена велич і сила могутньої душі і сили волі. Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо.