День святого Миколая та День Збройних Сил України

6 груд. 2023
6 грудня у Могилівському ліцеї ім.І.М.Шишканя відбулося свято до Дня Збройних Сил України, яке підготували вчителі Захисту України: Яременко Артур Альбертович та Серга Ольга Миколаївна. Учні 10 та 11 класів показали свої навички у стройовій та медичній підготовці та взяли участь у низці спортивних конкурсів. Також цього дня у ліцеї стартувала акція "Миколай та діти для ЗСУ", в ході якої планується зібрати донати на підтримку наших захисників.

Могилівський ліцей ім.І.М.Шишканя вітає усіх з Днем святого Миколая та Днем Збройних Сил України. Любі наші захисники, бажаємо вам здоров'я, наснаги, віри у свої сили та Божого благословіння.