ВИВЧАЄМО ПРАВА - ПАМ'ЯТАЄМО ПРО ОБОВ'ЯЗКИ!

8 груд. 2023
З метою надання правової освіти дітям, формування у них правової свідомості та культури у всіх класах Могилівського ліцею ім. І.М.Шишканя пройшли інформаційно- просвітницькі заходи. На виховних годинах учителі та учні обговорювали, які права та обов’язки мають діти та як захистити себе від протиправних дій. Корисним для учнів 8-10 класів стало проведення Васильківським Олександром Миколайовичем тренінгу з правової освіти. Діти аналізували окремі статті Загальної декларації прав людини, Конвенції ООН про права дитини і Конституції України через призму реалізації прав та свободи людини і громадянина. Розуміння власних прав допомагає становленню особистості дитини, а знання про обов’язки робить її більш відповідальною, вчить з повагою ставитися до інших. Діти мають розуміти, що всі вони, без будь-яких винятків, мають певні права та свободи, які не можна обмежувати.

ВИВЧАЄМО ПРАВА - ПАМ'ЯТАЄМО ПРО ОБОВ'ЯЗКИ!
Дякуємо всім учасникам освітнього процесу. Перемога - у нашій єдності!