День рідної мови

21 лют. 2024
21 лютого - Міжнародний День рідної мови. У Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя до цієї дати пройшла урочиста лінійка, в якій узяли участь учні 5-11 класів. Також окремо відбулося свято для учнів початкової ланки. Діти виявили таланти декламаторів, співаків, дослідників, ознайомилися з багатством рідної мови.

Мова зникає не тому, що її не вчать інші, а тому, що нею не говорять ті, хто її знає.
Хосе-Марія Арце
Завершився захід закликом плекати, берегти та вивчати рідну мову.