РІЗДВЯНЕ ДІЙСТВО

27 груд. 2023
З 25 грудня по 27 грудня в Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя відбулися Різдвяні свята для учнів 1-11 класів. Казкові герої, цікаві костюми, красиві та усміхнені учні, запальні танці, мелодійні пісні та море позитиву - все змішалося в святкову атмосферу. Діти показали відмінну акторську майстерність і довели всім, що в нашому ліцеї велика кількість справжніх талантів. Особливо приємним сюрпризом для наших учнів були солодкі подарунки від постійного спонсора ТОВ "МАС СІДС УКРАЇНА".

РІЗДВЯНЕ ДІЙСТВО
Різдво Христове - свято народження Світла і Добра.
Це свято пробуджує найсвітліші почуття і думки, об’єднує нас навколо спільної мрії всієї України про Перемогу.
Дякуємо нашим Захисникам та Захисницям за можливість навчатися і виховувати юних патріотів.
Нехай Різдвяна зоря і далі об'єднує нас вірою в Перемогу та подарує мир Україні!