І ЕТАП «ШКІЛЬНИХ ІГОР- 2023-2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ»

19 січ. 2024
В рамках загальнонаціонального проєкту «Пліч-о-пліч», з метою залучення школярів до систематичних занять фізичними вправами, формування у них лідерських якостей через спорт в Могилівському ліцеї ім.І. М. Шишканя відбувся І-й етап змагань з футзалу «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». У спортивному залі в змаганнях з футзалу зустрілися 2 команди юних спортсменів 2012-2013 р.н. Захід пройшов у веселій і дружній атмосфері. Всі учасники змагань отримали масу позитивних емоцій і великий заряд енергії. Боротьба була в кожному таймі, ліцеїсти показали високий рівень підготовки та витривалості, сильний характер та жагу до Перемоги. Команди були нагороджені грамотами.

СТАРТУВАВ І ЕТАП «ШКІЛЬНИХ ІГОР- 2023-2024 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ»
Команди були нагороджені грамотами.
Дякуємо Збройним Силам України за можливість дарувати дітям позитивні емоції!