День Соборності України.

22 січ. 2024
Пройшла урочиста лінійка, в якій узяли участь учні 5 - 11 класів. Також окремо відбулося свято для учнів початкової ланки. "Вона - наш скарб і наша мрія: соборна, вільна Україна", — ці слова лейтмотивом прозвучали на заходах. Вшановуючи світлу пам'ять загиблих воїнів нашої громади, педагог-організатор з учнями 11 класу взяли участь у ході до дошки пошани " З любов'ю в серці". Не забуваймо про подвиги наших Героїв, шануймо пам’ять українських синів, які віддали своє життя за єдину, незалежну Україну, за нас з вами, за мир на рідній землі. Низький уклін рідним і близьким загиблих Героїв. Вічна пам’ять загиблим! Слава і честь живим захисникам України!

22 січня - День Соборності України. У Могилівському ліцеї ім. І. М. Шишканя до цієї дати пройшла урочиста лінійка, в якій узяли участь учні 5 - 11 класів. Також окремо відбулося свято для учнів початкової ланки. "Вона - наш скарб і наша мрія: соборна, вільна Україна", — ці слова лейтмотивом прозвучали на заходах.
Слава Україні!

Переглянути більше у «Відео»