Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту.

26 січ. 2024
Вшановуючи пам’ять загиблих жертв Голокосту в Україні, у Могилівському ліцеї ім. І. М. Шишканя проведено години пам'яті для учнів 5 - 11 класів. Діти переглянули відеофрагменти документального фільму «Голокост очима дітей» та історичне відео " Бабин Яр". Учні ліцею вшанували пам’ять жертв Голокосту хвилиною мовчання «Скорботний вогник пам'яті святої». З болем, сумом і жалем в очах і душах, подумки підсумували, що такого жаху не повинно повторитися .

ГОЛОКОСТ – ВСЬОГО ОДНЕ ЛИШ СЛОВО,
ТА ЙОГО СЕНС – ПЕКУЧИЙ БОЛІ ЖАР,
ВБИВАЛИ ВСІХ!.. СТАРОГО І МАЛОГО,
МАЛО ХТО ЖИТТЯ ПОРЯТУВАВ
27 січня - Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту.