Бій під Крутами

29 січ. 2024
29 січня, вшановуємо пам'ять героїв Крут . З метою вшанування пам'яті загиблих під Крутами в Могилівському ліцеї ім.І.М. Шишканя проведено тематичну лінійку для учнів 5 -11 класів. Активну участь у заході прийняли учні 9 класу. Діти розповіли факти, пов'язані з героїчним подвигом студентів, які мужньо стали на захист своєї Батьківщини в січні 1918 року. Їхні розповіді були детальними, добре підготовленими, сповнені великої поваги до Героїв Крут. Тематичні відео вдало доповнювали інформацію. Учні декламували вірші, які додали особливої атмосфери заходу. Наш гість, працівник культури з Донеччини , музикант і поет Ігор Єлізаров виконав авторську пісню про героїв України. Такі заходи сприяють формуванню моральних цінностей у вихованців, розширюють їх знання про минуле, розвивають почуття поваги та гордості за Україну.

Бій під Крутами
Сьогодні, 29 січня, вшановуємо пам'ять героїв Крут . З метою вшанування пам'яті загиблих під Крутами в Могилівському ліцеї ім.І.М. Шишканя проведено тематичну лінійку для учнів 5 -11 класів.
Активну участь у заході прийняли учні 9 класу.