БЕЗПЕЧНЕ ЦИФРОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ

5 лют. 2024
З нагоди Дня безпечного інтернету та з метою профілактики кібербулінгу в Могилівському ліцеї ім. І.М.Шишканя для учнів 5-11класів була проведена лінійка «Кібербулінг: загроза ХХІ століття», «Кібербулінг, або – агресія в інтернеті». Завдання заходу: привернути увагу підлітків до питання насилля засобами Інтернет, до пошуку виходу із небезпечних ситуацій, ознайомити учнів з різними типами кібербулінгу. Учні дізналися про правову відповідальність за булінг, а також вчилися безпечно користуватися соціальними мережами.

БЕЗПЕЧНЕ ЦИФРОВЕ СЕРЕДОВИЩЕ