День закоханих

14 лют. 2024
Святково прикрашений вестибюль закладу при вході всім створював піднесений настрій. З понеділка почала працювати поштова "Скринька кохання" . Діти мали змогу взяти участь у конкурсі "Найкраще оформлення класної кімнати в укритті". Учні 6 і 7 класів стали переможцями і отримали солодкі подарунки від адміністрації закладу.

День закоханих
У Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя протягом тижня діти готувалися до Дня закоханих.
Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих - свято чудес, яскравих вражень і кохання.