День Державного Герба

19 лют. 2024
Годину державності провела керівник гуртка Ніколаєнкова Ольга з юннатами філії "Шафран" (учні 5 класу Могилівського ліцею імені І.М.Шишканя, класний керівник Серга Ольга). 19 лютого 1992 року постановою Верховної ради затверджено малий державний герб України.Україна відзначає День Державного Герба, який виглядає як золотий тризуб на синьому фоні. Діти добре знайомий з державними символами України та рослинами- символами нашої країни. Гарні малюнки і аплікація тризуба приготували вихованці до цього заняття.Сьогтдні вони дізнались про історію створення державного герба і тризуба.

Цей національний символ, відомий від часів Київського князя Володимира Великого, впізнають сьогодні в усьому світі. Це символ свободи, гідності та волі до перемоги, небаченої мужності й самопожертви в ім'я держави, що постала більш як тисячу років тому й нині зветься Україною.Проведена вікторина "Символи України" показала добрі знання гуртківців, вони відповіли на всі запитання і доповнили свої знання новою цікавою інформацією про символи і їх значення. В очах російських окупантів, що вдерлися на нашу землю з 2014 року по сьогоднішній день, Тризуб - це наша зброя, яку вони бояться і ненавидять.
Нехай же золотий український тризуб вселяє гордість за нашу націю, свідчить про нашу єдність, міцність волі та незламність духу!Годину державності провела керівник гуртка Ніколаєнкова Ольга з юннатами філії "Шафран" (учні 5 класу Могилівського ліцею імені І.М.Шишканя, класний керівник Серга Ольга).