20 жовт. 2023

Прекрасна, багата, мелодійна українська мова. Слова - це крила ластівки, вона їх не відчуває, але без них не може злетіти. Тож маємо зробити все для того, щоб не згорнулися крила, щоб не обірвалася золота нитка, яка веде з давнини в наші дні. Цьогоріч наша країна вперше відзначає День української писемності та мови 27 жовтня . У Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя до цієї дати пройшла урочиста лінійка, в якій узяли участь учні 5-11 класів. Також окремо відбулося свято для учнів початкової ланки. Діти виявили таланти декламаторів, співаків, дослідників. Завершився захід закликом плекати, берегти та вивчати рідну мову.