Конкурсу «Лісівник – найкраща професія»

9 жовт. 2023
9 жовтня до Могилівського ліцею ім. І.М.Шишканя завітав лісничий Царичанського лісництва для нагородження подарунком і подякою учасника конкурсу «Лісівник – найкраща професія» Владислава Карапиша.

Учні 5 класу, вихованці філії «Шафран» , взяли участь у конкурсі ДП «Ліси України», який проводиться з метою популяризації професії лісівника. Здобувачі освіти середніх класів Могилівського ліцею продовжують славні традиції учнівського лісництва, якому цьогоріч виповнюється 52 роки. З покоління в покоління передається у Могилеві любов до лісу, природи України і довкілля. Вивчати, досліджувати і охороняти, відновлювати і насаджувати ліси, берегти красу нашого степового краю – вчать дітей наставники.