ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ БАБИНОГО ЯРУ

28 вер. 2023
Бабин Яр… Наш біль… Наша пам’ять… Напередодні цього дня в Могилівському ліцеї ім. І. М. Шишканя була проведена Національна година пам’яті, приурочена 82-й роковині трагедії у Бабиному Яру. Діти прослухали розповідь про події, пов'язані з трагедією в Бабиному Яру, подивились документальний фільм "Розсекречена історія. Бабин Яр". Вчитель історії Назаренко Тетяна Василівна провела з учнями 11 класу конференцію на тему "Забуттю не підлягає!". Діти вшанували пам'ять жертв Голокосту хвилиною мовчання " Скорботний вогник пам'яті святою". Віримо у Перемогу добра, а значить - України! Пам'ятаємо кожного, хто став жертвою Геноциду!

29 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ БАБИНОГО ЯРУ