ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ

29 вер. 2023
Могилівський ліцей ім. І .М. Шишканя щиро вітає всіх педагогів та вчителів-пенсіонерів з професійним святом ~ з ДНЕМ УЧИТЕЛЯ!

За любов до рідної землі,
Спасибі, дорогі учителі!
Із безлічі професій на землі,
Які вже є, яких ще будуть вчити,-
Є головна, як віщий, сущий хліб,
І назва цій професії – Учитель! Тепла, душевна атмосфера панувала в актовій залі ліцею під час святкування ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ. З промовою до шкільної родини звернулася директор ліцею Погоріла Світлана Петрівна. Вона висловила щирі побажання миру, здоров'я, натхнення, творчого пошуку, бадьорості та впевненості всім освітянам . Піснями, веселими танцями, читанням поезій вітали діти своїх наставників. Учні 8 класу підготували відеозвернення для вчителів. Випускники ліцею привітали кожного вчителя теплими словами та подарували квіти вдячності.
Дорогі вчителі! Нехай гарний настрій, який подарували вам у цей святковий день учні, залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше, і всі негаразди минуть. Бажаємо вам миру, міцного здоров’я та нових професійних досягнень.