Благодійна ярмарка "Сила єднання" на підтримку Збройних сил України.

28 вер. 2023

Могилівський ліцей ім. І.М. Шишканя щиро вітає всіх з прийдешніми святами - Днем захисників і захисниць України та Днем українського козацтва!
Щиро бажаємо нашим захисникам і захисницям сили, витримки, мужності, міцного здоров'я, Перемоги. Нехай Матір Божа завжди оберігає вас особисто, вашу родину і нашу Україну. Вічна пам'ять тим, хто віддав своє життя за визволення рідної держави. 27 вересня 2023 року учні, вчителі і батьки Могилівського ліцею ім. і.М. Шишканя та працівники філії "Шафран" взяли активну участь у благодійному ярмарку "Сила єднання" на підтримку Збройних сил України. На початку дійства діти заспівали гімн України. Учні 5 класу декламували вірші про славу козацького роду. Був проведений конкурс " Найсильніша рука", на якому діти показали свою силу. На захід були запрошені гості: берегиня Царичанського козацького полку Палюх Л.І., працівник культури з Донеччини, музикант і поет Ігор Єлізаров. Вони своїми піснями і віршами привітали наших захисників і все козацтво. Спільними зусиллями було зібрано кошти в сумі 20 тисяч 681 грн., які будуть використані на допомогу ЗСУ. Дякуємо всім і кожному особисто за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних сил! Напередодні Дня українського козацтва у ліцеї була проведена лінійка " Ми нащадки славного роду", яку підготували учні 8 класу. Під час заходу діти почули повчальну інформацію з історії козацтва.
Наша СИЛА – у нашому ЄДНАННІ!!
Разом до ПЕРЕМОГИ!