80 РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ МОГИЛЕВА

22 вер. 2023

80 РІЧНИЦЯ ВИЗВОЛЕННЯ МОГИЛЕВА 23 вересня 1943 року наше село було звільнено від нацистських загарбників. Саме сьогодні учні та вчителі Могилівського ліцею ім. І.М. Шишканя долучилися до заходів, приурочених 80 річниці визволення Могилева. Вшановуючи пам’ять про визволителів, адміністрація закладу, педагог-організатор та вчитель історії поклали квіти вдячності до меморіалу Слави . Хвилиною мовчання пом'янули героїв-земляків, які загинули на війні. Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну у роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!