День миру!

21 вер. 2023

З Днем миру!
МИР - це особливе слово для кожного українця. Ми віримо в нашу ПЕРЕМОГУ, після якої наступить довгоочікуваний мир. Напередодні Дня Миру в Могилівському ліцеї ім. І.М.Шишканя була проведена лінійка "Ми за мир! За Перемогу!", яку підготували учні 9 класу. Учні 5-7 класів виготовили обереги, написали листи підтримки та намалювали малюнки для наших захисників і захисниць. Класні керівники провели години шани " Встеляємо квітами дорогу бійцям, що мир несли Україні". Згадали й пом’янули хвилиною мовчання героїв-земляків, які загинули на війні, захищаючи територіальну цілісність і незалежність нашої країни. Вічна слава усім захисникам! Миру і злагоди, міцного здоров’я й благословення кожному українцю! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!