22 січ. 2023

22 січня - День Соборності України. З метою виховання в підростаючого покоління глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, нацiональної свiдомостi, людської гiдностi, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України, в Могилівському ліцеї ім.І.М. Шишканя були проведені онлайн-заходи під гаслом "Україна Соборна. Разом до Перемоги!". На уроках образотворчого мистецтва учні 5-7 класів старанно працювали над малюнками за темою " Разом - ми не переможні". Класні керівники провели інформаційно-просвітницькі години: «Україна – єдина Соборна держава», «Соборність в душах, єдність у серцях», «Славетні імена України». Для молодших класів була запропонована онлайн-подорож в історію нашої держави. Діти переглянули відеоролик " 22 січня - День Соборності України". В єдності українського народу є його незламна сила, яку не здатен побороти жоден ворог. Єднаймося!
Слава Україні!