Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту.

27 січ. 2023

ЖИТИ І ЗАВЖДИ ПАМ'ЯТАТИ 27 січня - Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту. Вшановуючи пам’ять загиблих жертв Голокосту в Україні, у Могилівському ліцеї ім. І. М. Шишканя проведено тематичні заходи: урок-реквієм "Голокост трагедії XX століття", віртуальна година пам'яті "Голокост: цього не можна забувати...", інформаційна година " Бабин Яр". Учні вшанували пам'ять жертв Голокосту в рамках акції "Запали свічку пам’яті: Свіча Голокосту не згасне". Приєднуємося до загальної печалі й прагнемо співчувати болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що такого більше ніколи не повториться! Вічна пам'ять жертвами Голокосту...