15 лют. 2023

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Далекий грудень 1979 року... Далека та чужа країна - Афганістан. Війна... Скільки смертей... Ніхто та ніщо не має бути забутим.. З кожним роком все далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але ми не можемо викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі! Виховуючи повагу до учасників військових подій в Афганістані та ознайомлення з трагічними сторінками нашої історії, в Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя пройшли олайн-заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виводу військ із Афганістану. Були проведені інформаційно-просвітницькі години: «Афганістан: героїзм крізь біль і сум», «Ті спогади - то вічний серця біль». Класні керівники разом з учнями переглянули фільми про бойові дії в Афганістані. На уроках образотворчого мистецтва учні 6,7 класів старанно працювали над малюнками за темою: "Мій біль - Афганістан". Ця знаменна дата збігається з одним з найбільших християнських свят – Стрітенням Господнім. В цей день, молімося за душі захисників нашої Батьківщини і за полеглих воїнів в Афганістані.