День Єднання

16 лют. 2023
Єднаймося, українці! В єдності наша сила! Сьогодні, 16 лютого 2023 року, у Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя було проведено низку онлайн-заходів з нагоди Дня Єднання. Класними керівниками 1-11 класів організовано виховну годину: «Україна – єдина країна». Учні 7 класу долучилися до Всеукраїнської онлайн-акції "Долоньки миру" та флешмобу «Україна понад усе!» На уроках образотворчого мистецтва учні 5,6,7 класів старанно працювали над малюнками за темою: "Разом до Перемоги!" Ми сильна та незламна нація! Давайте тримати стрій та йти далі до перемоги!