"УКРАЇНА - ВІЙНА В ЄВРОПІ"

23 лют. 2023
Кандидатом історичних наук, співробітником Українського інституту національної пам'яті Лесею Бондарук була проведена онлайн-лекція для учнів 10 класу на тему "УКРАЇНА - ВІЙНА В ЄВРОПІ"

Онлайн -лекція для учнів 10 класу Могилівського ліцею ім. І. М. Шишканя Сьогодні, 23 лютого 2023 року, кандидатом історичних наук, співробітником Українського інституту національної пам'яті Лесею Бондарук була проведена онлайн-лекція для учнів 10 класу на тему "УКРАЇНА - ВІЙНА В ЄВРОПІ". Леся Бондарук зазначила, що Україна відстоює свою приналежність до європейської цивілізації і водночас - ті засадничі цінності, права і свободи, що лежать в основі Західного світу. Лекція була цікавою та інформативною. Дякуємо за проведену просвітницьку роботу Міністерству молоді та спорту України та інституту національної пам'яті. Вистояли-переможемо!!!