Всеукраїнський творчий марафон " РІК НЕЗЛАМНОСТІ"

1 бер. 2023

Майбутнє України - талановиті діти! Учениця 7 класу Могилівського ліцею ім. І.М. Шишканя Романюк Дар'я нагороджена дипломом за участь у Всеукраїнському творчому марафоні " РІК НЕЗЛАМНОСТІ". Робота учениці під назвою " Україна переможе! " стала вагомим внеском у розвиток сучасного мистецтва в Україні та прийме участь у створенні найбільшого електронного колажу. Вітаємо Дар'ю та керівницю проєкту Манько Альону Миколаївну! Бажаємо наснаги, внутрішньої впевненості та гідно йти до вершин своїх успіхів! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!