Міжнародний жіночий День – 8 Березня!

8 бер. 2023
Учні 11 класу, від усього серця, щиро вітаємо всіх чарівних представниць прекрасної половини людства з Міжнародним жіночим Днем - 8 березня! Бажаємо Вам міцного здоров’я, жіночого щастя, безхмарного неба, сонця в душі, натхнення, кохання й краси. Хай Ваші серця будуть зігріті теплом і повагою рідних та близьких, а жіноча чарівність ніколи не покидає Вас. Нехай початок весни принесе довгоочікувану Перемогу й Мир у наші домівки!

Могилівський ліцей ім. І.М. Шишканя вітає усіх представниць найчарівнішої половини людства з Міжнародним жіночим Днем – 8 Березня! З жінкою пов’язане народження нового життя, материнство, сім’я і людська доля.
Жінка не лише берегиня сімейного вогнища, а ще й трудівниця. Вона - ЗАХИСНИЦЯ України, готова на сміливі, мужні кроки, коли потрібно відстояти честь і гідність Батьківщини. Жінка – вихователь дітей, вчитель поколінь, завжди сіє розумне, добре, вічне. Тож, від усього серця, ми щиро вітаємо всіх чарівних представниць прекрасної половини людства з Міжнародним жіночим Днем - 8 березня! Бажаємо Вам міцного здоров’я, жіночого щастя, безхмарного неба, сонця в душі, натхнення, кохання й краси. Хай Ваші серця будуть зігріті теплом і повагою рідних та близьких, а жіноча чарівність ніколи не покидає Вас. Нехай початок весни принесе довгоочікувану Перемогу й Мир у наші домівки!