209-та річниця від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

9 бер. 2023

9 березня, минає 209-та річниця від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку дорогу служіння рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі. Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. До річниці від Дня народження Тараса Шевченка, з метою виховання любові та пошани до творчої спадщини Кобзаря, сприяння формуванню патріотично налаштованої особистості та розвитку творчих здібностей учнівської молоді, в Могилівському ліцеї ім. І.М. Шишканя були проведені онлайн-заходи під гаслом " СЛАВСЯ, ТАРАСЕ ВЕЛИКИЙ!". Протягом тижня на виховних годинах учні дізналися багато нового і цікавого про життя та творчість Великого Кобзаря. Класний керівник 3 класу Гавриш Т.В. провела змістовний та сучасний захід на тему " Шевченкове слово в віках не старіє". Учні дізналися цікаві факти про дитячі роки Тараса, про прояв його таланту до малювання і велику любов до Батьківщини. Діти із захопленням взяли участь у вікторині з Lego "Життя Кобзаря " та конкурсі " Творчість Т. Шевченка у дитячих малюнках", а також декламували вірші поета. На уроках образотворчого мистецтва учні 5 -7 класів старанно працювали над малюнками за темою "Шевченко в моєму серці". Шевченко - це народ, і як народ, він буде вічно жити!