Вітаємо всіх із прийдешніми святами - Новим роком та Різдвом Христовим!!!!

23 груд. 2022
У нашому закладі була проведена акція "Привітай Захисників України".

Могилівський ліцей ім. І.М. Шишканя щиро вітає всіх із прийдешніми святами - Новим роком та Різдвом Христовим!!!! Новорічні свята - це дивовижна пора, коли кожен може стати чарівником і зробити багато добрих та корисних справ. У нашому закладі була проведена акція "Привітай Захисників України". Вона об'єднала батьків, учнів та вчителів у єдиному прагненні - створити свято для наших найдорожчих, найрідніших, найсміливіших, воїнів у світі. Учні підготували нашим захисникам новорічні подарунки, написали вітальні листи, намалювали малюнки, власноруч виготовили вироби. Ми сподіваємося, що цим піднімемо настрій та бойовий дух наших героїв-захисників. Щиро бажаємо, щоб новорічні свята, яких усі чекають, принесли кожній українській родині здоров’я, затишок і радість , а Україні – мир і злагоду! Віримо, що все буде добре!
СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА!