«Українська мова – мова єднання»

14 лист. 2019
З нагоди Дня української писемності та мови та з метою популяризації української мови в ОКЗ «Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.М.Шишканя» було проведено свято «Українська мова – мова єднання»

Вчителі, учні школи зібралися на святі з бажанням підкреслити важливу роль української мови в житті людини, з метою популяризації її краси, багатства та літературної довершеності. Цікава програма чекала глядачів свята: креативні способи популяризації рідної мови, опрацювання змін до українського правопису 2019, перегляд поєкту про мові, нагородження кращих знавців рідної мови!