МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА НАШОМУ САЙТІ!

КЗ "Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

ім. Героя Радянського Союзу І.М.Шишканя"

Головна мета школи  -

створення оптимальних умов для розвитку  стресостійкої творчої здорової

компетентної особистості, громадянина України,

носія національних цінностей і загальнолюдських надбань

Адреса школи: с. Могилів,  вул. Костичева 1-А;

Телефони: +38(05690) 2-41-16

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"

події під станцією Крути
29 січня 2018 року в КЗ «Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбувся захід, приурочений кривавим подіям під станцією Крути.

День соборності України
22 січня 2018 року в КЗ «Могилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» був проведений виховний захід, присвячений державному святу незалежної України – Дню Єднання УНР та ЗУНР.

09.11.2017
День української писемності та мови
Учні КЗ «Могилівська ЗОШ I-III ступенів» стали активними учасниками урочистої лінійки до Дня української писемності та мови.

09.11.2017
Моя чарівна українська мова
9-го листопада ми з Вами відзначаємо велике свято — День української писемності та мови.

19.10.2017
Здрастуй, осінь золота, урожайна і багата
Зачаровано і впевнено крокує своїми володіннями осінь. Вона хазяйнує скрізь, куди не глянеш: у лісах, садах, на полях. Струшує додолу жовте листя, дарує нам щедрі дарунки полів і садів.

30.01.2017
Інформаційні банери
Інформаційні банери з питань убезпечення потрапляння в ситуацію торгівлі людьми шляхом поширення інформації про роботу Національної дитячої гарячої лінії та Національної гарячої лінії з питань запобігання домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.